Telewizja bielsko.tv

  • 18 stycznia 2016
  • 20 stycznia 2016
  • wyświetleń: 1615

"Planeta Singli" w Kinie Kobiet

Za nami:

20 stycznia o godzinie 18.30 zabierz przyjaciółkę, mamę, siostrę i baw się razem z Kinem Helios. Tym razem widzowie zobaczą film pt. „Planeta Singli”.

Fantastyczna, luźna atmosfera seansu ma już swoje stałe fanki! Nie ma takiej drugiej imprezy, która byłaby skupiona wyłącznie na kobietach! Z myślą o Was, Drogie Panie dobieramy film wieczoru oraz atrakcje przed seansem filmowym. Atrakcją wieczoru będzie „Pokaz sukienek karnawałowych” sukienki będą prezentować uczestniczki Kina Kobiet. Panie same wybrały odpowiedni model w salonie VISSAVI. Nie możecie tego przegapić.

Tuż przed seansem zapraszamy do udziału w konkursach z poniższymi nagrodami:
  • Voucher do salonu VISSAVI upoważniający do odbioru dowolnej sukienki z oferty salonu;
  • Vouchery makijażowe ufundowane przez MARY KAY;
  • Bony upominkowe ufundowane przez Salon Urody MAGNOLIA;
  • Vouchery na kurs językowy ufundowany przez NEAL;
  • Zaproszenia do PIZZA HUT;
  • Upominki ufundowane przez KRAINAMYDLA.COM;
  • Voucher na nocleg dla 2 osób ufundowany przez Centrum Wypoczynku ODYS;
  • Niespodzianki ufundowane przez Winiarnię BARTEX;
  • Voucher podarunkowy ufundowany przez Hotel ŁYSOŃ;
  • Auto na weekend ufundowane przez JAPAN MOTORS;
  • Voucher podarunkowy ufundowany przez Hotel ALPIN;
  • Nagrody niespodzianki ufundowane przez SPEAK UP.


Od godziny 18.00 zapraszamy na prezentacje naszych partnerów:
  • Punkt informacyjny salonu VISSAVI;
  • Stanowisko makijażowe przygotowane przez MARY KAY;
  • Punkt informacyjny wraz z prezentacją oferty przygotowany przez Salon Urody MAGNOLIA;
  • Degustacja pizzy przygotowana przez PIZZA HUT;
  • Punkt informacyjny wraz z prezentacją oferty przygotowany przez KRAINAMYDLA.COM;
  • Degustacja przygotowana przez Winiarnię BARTEX;
  • Punkt informacyjny przygotowany przez SPEAK UP.




Ania (Agnieszka Więdłocha) jest uroczą, romantyczną, ale niezbyt pewną siebie nauczycielką, poszukującą idealnego mężczyzny na internetowych portalach randkowych. Przypadkiem, w walentynkowy wieczór, spotyka showmana Tomka (Maciej Stuhr), który prowadzi najpopularniejszy i najbardziej kontrowersyjny program telewizyjny w kraju. Zachwycony niepoprawnym romantyzmem Ani, proponuje jej, żeby została bohaterką jego show - ona będzie umawiać się na randki przez internet, a on w swoim programie pokaże prawdziwą twarz facetów flirtujących w sieci i wyśmieje naiwność kobiet szukających tam ideału. Szalone randkowe przygody Ani szybko stają się wielkim przebojem. Jednak pewnego dnia Ania nieoczekiwanie spotyka… idealnego faceta - Antoniego (Michał Czernecki). Naciskany przez bezwzględną szefową stacji (Ewa Błaszczyk) Tomek musi ratować oglądalność programu. A może i własne uczucie do Ani?

Konkurs

BM / bielsko.info

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Kino Helios" podaj

Reklama

Kino Helios

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Kino Helios" podaj

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Facebook