Telewizja bielsko.tv

• 14 maja 2016
  • wyświetleń: 7496

Podbeskidzie pożegnało się z ekstraklasą porażką z Wisłą Kraków

Na pożegnanie ekstraklasy Podbeskidzie Bielsko-Biała przegrało u siebie z Wisłą Kraków 3:4. Spotkanie na stadionie obejrzało 5650 widzów.

Pierwszą bramkę już w 17. minucie meczy strzelił Robert Demjan. Gospodarze z prowadzenia cieszyli się zaledwie kilka minut, bo chwilę później wyrównał Paweł Brożek. W 28. minucie po golu Samuela Stefanika Górale ponownie wyszli na prowadzenie, które udało się utrzymać do przerwy.

Po wznowieniu goście z Krakowa zaatakowali, szybko strzelając dwie bramki. Najpierw bramkarza Podbeskidzia pokonał Rafał Boguski (52. minuta), a następnie gola strzelił Zdenek Ondrasek (59. minuta). W 64. minucie do stanu 3:3 doprowadził jeszcze Samuel Stefanik, ale minutę później ostatnią bramkę meczu, dającą trzy punkty Wiśle, strzelił Krzysztof Mączyński.