
Telewizja bielsko.tv
- 24 października 2017
- wyświetleń: 2109
Kultura Dostępna: pokaz filmu "Bodo" w Kinie Helios
Serdecznie zapraszamy na kolejny seans z cyklu Kultura Dostępna! W każdy czwartek o godzinie 18.00 bilety na wybrane polskie filmy w naszych kinach kosztują tylko 10 złotych! W ten czwartek, tj. 26 października widzowie zobaczą film pt. "Bodo".
Konkurs
Jest rok 1916. Młody chłopak, Bodzio, ucieka z domu gdyż zamiast zostać lekarzem, jak chciałaby rodzina, marzy o karierze scenicznej. Jeszcze jednak nie wie, że mu się to uda i wkrótce stanie się gwiazdą. Kilka lat później Eugeniusz Bodo jest u szczytu sławy. Właśnie podpisał kontrakt z wytwórnią w Hollywood, dokąd chce wyjechać wraz z miłością swojego życia. Jego plany krzyżuje wybuch okrutnej wojny.
Kino Helios
Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Kino Helios" podaj
Komentarze
Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.