
Telewizja bielsko.tv
- 7 lutego 2020
- wyświetleń: 15898
Spalarnia w Wapienicy? Mieszkańcy mogą wypowiedzieć się w ankiecie
Rada Osiedla Wapienica, za pośrednictwem internetowej ankiety, zwróciła się do mieszkańców dzielnicy Wapienica o wyrażenie swojej opinii w sprawie lokalizacji spalarni odpadów.

Jedną z wstępnie rozważanych lokalizacji spalarni odpadów jest teren nieczynnej elektrociepłowni przy ulicy Londzina w Wapienicy.
- Pojawienie się informacji o planach budowy spalarni odpadów na terenie Wapienicy poruszyło wielu mieszkańców naszej dzielnicy. W trakcie odbywającego się comiesięcznego spotkania Rady Osiedla Wapienica oprócz radnych Rady Miejskiej z Wapienicy odwiedziła nas spora grupa mieszkańców, którzy są przeciwni planom realizacji tej inwestycji. W związku z powyższym, Rada Osiedla Wapienica zwraca się z prośbą do mieszkańców dzielnicy Wapienica o wyrażenie swojej opinii w przedmiotowej sprawie za pośrednictwem ankiety - czytamy na stronie Rady Osiedla Wapienica.
W internetowej ankiecie można odpowiedzieć na kilka pytań związanych z planami budowy spalarni odpadów w Bielsku-Białej.
Ankieta jest dostępna na stronie docs.google.com.
Spalarnia, biogazownia, odpady
Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Spalarnia, biogazownia, odpady" podaj
Komentarze
Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.