Nie przebiśniegi, ani zawilce, tylko drogowe dziury są pierwszym objawem tegorocznej wiosny! Szczególnie te na ulicy Grażyńskiego, po której odradzamy poruszanie się jakimkolwiek środkiem transportu. Dlaczego? Zobaczcie sami w naszym materiale filmowym!
Tak źle na ulicy Grażyńskiego nie było nigdy! Co prawda Miejski Zarząd Dróg planuje w tym roku gruntowny remont jezdni, jednak póki co śmiałków, którzy wybiorą się na ulicę Grażyńskiego, czeka nie lada wyzwanie... Więcej w naszej drogowej "impresji".
Stanowczo radzimy omijać odcinek ulicy Grażyńskiego od skrzyżowania z ulicą Mazańcowicką w Komorowicach Śląskich do ronda Ofiar Katyńskich.
Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.